szkolenie fotograficzne

img

Witam miło na mojej stronie www oddanej fotografii dziecięcej. Jestem Kasia Nowak, jestem matką trzech cudownych chłopców i fotografem robiącym zdjęcia dzieciom, ich rodzicieli oraz jak jeden mąż spędzane, rodzinne chwile. Wykonuję zdjęcia dziecięce w nowiutkim pracownii w Warszawie gdy i w plenerze. Układam sesje fotograficzne małych dzieci i niemowląt. Zdjęcia to moje wyłączne profesja od ponad dwóch lat, tym samym oddając mi własne dzieci macie pewność, że jestem zasłużonym fotografem, który wie jak obchodzić się z nimi subtelnie i przede wszystkim bez ryzyka, co w tej pracy jest najważeniejsze. Acz moją inwencja, zdołacie ocenić sami oglądając obrobione dzięki mnie zdjęcia na tej stronie, a te prace które pozyskały podziw szerszej liczbie osób u mnie na Blog - Nagrody. Realizuję także oryginalne kreacje jak i prawdziwe, miłe zdjęcia, bo wiem, że każdy z nas ma odmienny gust, a pamiątki które kreuję powinny być wspaniałe na rzecz Was.

Fotografie uzyskuję w swoim warszawskim atelier. Wiem jak ważne jest ochrona bobasów oraz przyjacielska nastrój w trakcie zdjęć w takim razie dbam o wygodne realia sesji podobnie jak gwoli waszej pociechy jak a dla rodziców. W moim studio wypatrzycie wszystkie kluczowe gadżety noworodkowe, wielorakie opaski oraz smaczną kawusię :) W końcu tylko w takich chwilach zdołają stanąć prześliczne zdjęcia, które będą znamienitą pamiątką na całe istnienie.