praca fotograf

img

Witajcie w moim studio fotogoraficznego. Powitam Was pogodnie w mojej przepięknej pracowni, absolutnej światła, kolorów a akcesoriów, ktore rozczulą wiele serce. Przygotowania do powstania mojego studio ciągły jakby duet lata, od czasu momentu przedsięwzięcia decyzji, że owo już czas odszukać prywatne studio, przez wybór idealnego lokalu, dalej wiele tygodni rozumowania jak go wytyczyć, które zapory zburzyć a które stworzyć, na krańcu najprzyjemniejsze aliści nie najprostsze - ustanawianie!

W mojej wizji studio fotki dziecięcej, ciążowej a także rodzinnej, musi spełniać niemało funkcji. Przede wszystkim musi istnieć bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, zjawiskowe dzieci nie będą skrępowani natomiast zwietrzą dodatnią energię jaką chcę ich zarazić na sesjach zdjęciowych. Dla tego podobnie wstało bardzo jasne, przestronne lokalizacja, z niskim meblami, dostępnymi gwoli dzieci. Jest cokolwiek jak białe płótno, które mogę malować na obszerne okazje. Przetestowałam natychmiast sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe i aktualnie wymieniam się bez pośpiechu w świąteczną oazę aż do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, jak lecz wciąż pozwala na to pogoda, są egzekwowane przy naturalnym świetle dziennym. Chwalę te wielkie okna i porcja światła jakie nasyca kompletne studio.

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej nim wszelkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca - huśtawka to zazwyczaj must have na najściach. Doprowadza wrodzony chichot smarkaczy a to największej rangi czynnik dokładnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedzeniem, a na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.