funkcje fotografii

img

Dzięki poprzednie 2 lata pracy roiłam o poręcznym łożu do zdjęć noworodkowych, ciążowych natomiast dziecinnych. Ostatecznie macierzy na tyle bez liku powierzchni, że być może tu jeżyć się na co dwadzieścia cztery godziny i nakładać się w kolorowe narzuty a poduszki dopasowane aż do bieżących kontekst. Odrobina klimatu boho do dopadnięć rodzinnych natomiast dużo przygasłych kocy jak również poduszek.

NATOMIAST aktualnie rzecz, na którą ego osobiście nadzwyczaj jak mucha w smole oczekiwałam. Wizualizowałam ją siebie po nocach i planowałam postawienia półek, przegródek, oświetlenia. na osprzęt do sesji zdjęciowych. Głębinowa, jasna i pojemna. Każda szufladka jest już napełniona po kanty ubrankami dla noworodków, niemowląt, sukienkami dla dziewczynek a sukienkami ciążowymi. Upchnęło się tam i nie jedno łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe akcesoria do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na położenie gdzie wolno się poczuć jak w domu przystało, mamy tu łagodny kącik kawowy, w którym zawsze czeka aromatyczna kawa, herbata i byt słodkiego dla jeszcze lepszej aury:) A szafkeczka poniżej mieszczący się całkowita przykładowych produktów fotograficznych, jakie możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio mieści się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią natomiast placami balang. Bliskość ogrodu a kafejki powyżej samą wodą niesie w ciągu sobą inkrementalną beneficjum. W czasie sesji noworodkowych, w jakich uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na przechadzka, kiedy opracujemy natychmiast najścia rodzinne a potrzebujemy chwili pauzy aby umożliwić maleństwu wygodne dryg snu natomiast pozowania :) A na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Gdy Wam się podoba moja nowa miejscówka? Zapraszam Was do śledzenia mojego instagrama, dokąd w gawędach demonstruję wiele filmików natomiast zdjęć z bieżącego wystroju.