Loading…

Jak liczyć karty i wygrać duże – Count Cards w Blackjacku


Uzależnienie od internetu, zakupów, hazardu. Skorzystaj z darmowej terapii dla dzieci i młodzieży
https://100darmowespiny.com
Terapia dla uzależnionych od hazardu, komputera, zakupów, pracy… – ::4lomza.pl:: Regionalny Portal

Czy wiesz, że niektórzy profesjonalni gracze zdobyli fortunę liczenia kart w Blackjacku? „Dom zawsze wygrywa” zwykle się mówi, ale w Blackjack nie zawsze tak jest.

W tym artykule przyjrzyjmy się, jak liczyć karty w Blackjacku i kiedy można pokonać dom. < h2> Historia liczenia kart

W latach pięćdziesiątych opracowano statyczną zoptymalizowaną strategię gry w blackjacka. Dzięki temu możesz zminimalizować przewagę krupiera i uzyskać jak największą szansę na wygraną. Ale nawet przy tej strategii wciąż masz szanse przeciwko sobie.

Optymalna strategia liczy każdą rękę i nie obchodzi ją, które karty były już używane w poprzednich rozdaniach.

To właśnie zaczęły używać wczesne liczniki kart. Śledząc, ile kart niskich i wysokich już jest używanych, można znaleźć korzystne sytuacje. Wyższe karty w grze są bardziej korzystne dla graczy.

Liczniki kart opracowały system, w którym zwiększyły swój zakład i podejmowały większe ryzyko, gdy wysokie karty były nadreprezentowane w grze. W ten sposób możesz policzyć karty w Blackjacku i wygrać duże.

Jak to się robi?

Istnieje wiele systemów do obliczania kart.

Po prostu wszystkie niskie karty (2-6) otrzymują wartość ujemną, a wszystkie wysokie karty (10 i więcej) otrzymują wartość dodatnią. Im wyższa ta sama suma, tym bardziej zyskuje przyszłość.

Poza tym istnieją znacznie bardziej zaawansowane metody, które dają różną wartość niskim kartom w zależności od ich wartości i śledzenie wszystkich asy pochłonięte. Istnieje również wiele odmian w zależności od odmian, w których grasz w kasynie.

Dlatego większość udanych liczników kart posiadała wykształcenie matematyczne.

Czy to oszustwo liczyć karty w Blackjacku?

Liczniki kart nie oszukują w poprawnym zdaniu tego słowa. Używają statystyk, aby znaleźć opłacalne sytuacje w grze, która zwykle nie przynosi zysków. Mimo to, wczesne karty były często przenoszone z kasyn, gdy wygrywały duże pieniądze przy stołach. Niektórzy z nich zaczęli nawet fartować grać w największych kasynach w Las Vegas. Sesja w niektórych z ich wysokopoziomowych tabel może generować wiele rocznych zarobków dla tych graczy.

Obecnie większość kasyn opracowało metody ograniczenia zdolności liczników kart do pokonania domu.

Zwiększając liczbę gier karcianych, które dealer musi odejmować i mieszać częściej karty, zmniejszasz szansę na opłacalne sytuacje dla liczników kart.

Możesz także mieć mniejszy spread, czyli , różnica między maksymalnym a minimalnym zakładem na stole, co zmniejsza możliwości graczy w korzystaniu z tych dochodowych sytuacji.

To sprawia, że ​​większość kasyn ma niewielkie możliwości, by liczniki kart zarabiały pieniądze. Często trzeba grać i liczyć karty godzinami, aby znaleźć opłacalną sytuację.

Czy potrafisz liczyć karty w Blackjacku online?

Kiedy grasz w Blackjacka online, wirtualna gra jest mieszane między każdym. To uniemożliwia wykorzystanie liczenia kart jako strategii do gier online.

Czy wiesz, że niektórzy profesjonalni gracze zdobyli fortunę liczenia kart w Blackjacku? „Dom zawsze wygrywa” zwykle się mówi, ale w Blackjack nie zawsze tak jest.

W tym artykule przyjrzyjmy się, jak liczyć karty w Blackjacku i kiedy można pokonać dom.

Dodaj komentarz